Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Hana Trnková
Provozovna - Poděbradova 775 Louny
tel: 606658052, po-pá 9-12, 15-17 hod.
napište nám
Otevírací doba Louny: po-st 9-12 hod, čt 14-17 hod
Provozovna od 8.12.- 10.1.2021 UZAVŘENA

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 149 Kč (6 EUR)
naše cena 257 Kč (10 EUR)

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 169 Kč (6 EUR)
naše cena 129 Kč (5 EUR)
naše cena 59 Kč (2 EUR)

Úvod » Ekologická domácnost

Ekologická domácnost

Greenway je společnost, která se zabývá ekologií.

Jedná se o ruskou společnost, která působí na ruském trhu již 3 roky. V únoru 2020 vstoupila i na evropský trh.

Je to jedinečný ekologický projekt, s kterým můžeme všichni společně změnit svět. Společnost Greenway přichází s možností zbavit naší domácnost veškeré chemie a tím zastavit i koloběh chemie v přírodě. Každý musíme začít u svojí domácnosti, pokud chceme mít svět bez chemie a čístější životní prostředí. Když budeme šetřit chemiíí v našich domácnostech, v konečném důsledku šetříme i přírodu.

Čím více lidí bude používat produkty Greenway, které se používají bez chemie, jen s čistou vodou, tím můžeme nastartovat, zlepšování životních podmínek celkově v přírodě. Produkty Greenway můžeme 100% nahradit naše úklidové prostředky.

A to vše s použitím pouze čisté vody. Jedná se o patentovanou japonsku technologii a k čištení veškerých ploch opravdu stačí pouze voda, bez použití chemie. Víte co vše může způsobit chemie v čistících a kosmetických prostředcích? Nejenže poškozuje naše zdraví (ekzémy, astma,různé druhy alergií), ale působením těchto složek mohou vznikat i degenerativní choroby.

Dále také poškozuje životní prostředí a to neustále, jelikož chemikálie se dostanou do řek, z řek do moří a dále do oceánu. Věděli jste, že oceány produkují až 80 % kyslíku? Ano a lesy pouze zbývajících 20%! A toto potvrzují i výzkumy! Neničme tedy oceány chemií. Začněme každý sám u sebe a čím dříve, tím lépe.

 
 

Jedinečné Mikrovlákno Greenway.

 

 

GreenWay je řada ekologicky zaměřených produktů.

AQUAMAGIC = řada produktů pročištění bez chemie.

AQUAMATIC =  inovativní řada produktů pro úklid.

BIOTRIM = čisticí prostředky na bázi přírodních sloučenin. Efektivní čištění oděvů, obuvi a domácích předmětů.

Jsem nezávislý partner společnosti GreenWay, pokud máte zájem nakoupit výrobkybez registrace můžete na oficiálním eshopu GreenWay

Jsme rádi, že Vás produkty GreenWay zajímají. Chcete-li se také stát partnerem GrenWay, kontaktujte nás na svadlenkahanka@email.cz nebo tel.:606658052

Video GreenWay na vlastní oči naše cena 129 Kč (5 EUR)

novinkanaše cena 146 Kč (5 EUR)

top produktnaše cena 146 Kč (5 EUR)

top produktnaše cena 257 Kč (10 EUR)

top produktnaše cena 257 Kč (10 EUR)
naše cena 286 Kč (11 EUR)
naše cena 127 Kč (5 EUR)
naše cena 432 Kč (16 EUR)


naše cena 213 Kč (8 EUR)